אודות

משרד עורכי הדין קינן, חיים ושות‘ הינו משרד בוטיק בתחום הנדל“ן (מקרקעין), המטפל בעסקאות ובליווי פרויקטים בתחום זה. בנוסף, מתמחה משרדנו במלונאות ובעסקאות מורכבות במימון. משרדנו הוקם בסוף שנת 2002 במטרה מוצהרת, להציע שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך קביעת נורמות וסטנדרטים גבוהים במתן שירות, והוא התפתח מאז בצורה מרשימה והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל“ן.

הכרה במעמדו זה של משרדנו נתקבלה גם בפרסומים של גופי דירוג ישראליים מובילים, אשר דירגו את משרדנו ברשימת משרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין (דן אנד ברדסטריט) וברשימות משרדי הבוטיק המובילים והבולטים בישראל בתחום זה (BDI Code), וכן בדירוגים של גורמים בינלאומיים (Legal 500, Chambers and Partners ו– Legal Expert), אשר כללו את משרדנו ואת השותפים המובילים בו ברשימותיהם המקבילות למשרדי הנדל“ן ועורכי הדין המובילים בישראל בהתאמה.

אופיו המיוחד של השירות הניתן על ידי צוות משרדנו הינו כזה, המאפשר ללקוח להירגע, “להישען לאחור” ולדעת כי מישהו “קושר עבורו את החוטים” עושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנו “בדחיפה” וביעילות.

האסטרטגיה העסקית בה בחרנו – שהינה מתן שירות איכותי וטוטאלי ללקוחותינו במסגרת של משרד–בוטיק, קטן ואיכותי, המספק שירות אישי במעורבות גבוהה (וחריגה ביחס למקובל) של השותפים המובילים בכל שלבי העסקאות והעניינים המטופלים על ידינו – מאפשרת לנו לשרת בהצלחה מגוון חברות ציבוריות, קשת רחבה של קבוצות נדל“ן והשקעה, וכן לקוחות גדולים ומכובדים אחרים, השמחים לשוב ולהפקיד את הטיפול בענייניהם המורכבים והגדולים בידינו, בכל פעם מחדש, באופן שמסב לנו הנאה, סיפוק וגאווה גדולים.

דילוג לתוכן